Vianočný dar od Vás pre nás

30.12.2023

Vianočný darček pre našu organizáciu Spoločnosť Northline s.r.o. z Ivanky pri Dunaji, ktorá je producentom strešných boxov Northline a predajcom príslušenstva pre outdoor, šport a camping nám pred Vianocami darovala strešný box Northline Tirol 420. 

Je to box s mimoriadnou tuhosťou konštrukcie s objemom 420 litrov, je vystužený železnou priečkou, krídlom a oceľovými koľajničkami, pričom rovnaké boxy používa aj Horská záchranná služba. 

Box sme už využili pri prevážaní materiálneho vybavenia s väčšou dĺžkou, najmä nosidiel, ale tiež pri prevoze humanitárnej pomoci a figurín na nácvik prvej pomoci. Pre naše účely bol box doplnený reflexnými prvkami a logami DCO po bokoch a streche boxu, keďže sa nám tento box pri našej činnosti v teréne osvedčil, zakúpili sme pre potreby našich dobrovoľníkov ďalší strešný box s príslušenstvom, ktorý nám spoločnosť northline.sk predala s výraznou zľavou. 

I na tento box budú doplnené reflexné prvky a logá.

S kvalitným vybavením dokážu naši dobrovoľníci lepšie pomáhať obyvateľstvu pri nepriaznivých situáciách a preto ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať.